Leteríti-e a második hullám Magyarországot? Ezt mutatják az új számok
Csak a koronavírus-járvány második hullámát nézve népességarányosan Magyarországon az egyik legmagasabb a halálozások száma az EU-ban. A gyorsuló terjedését mutatja, hogy egyre nagyobb a pozitív tesztek aránya az összes szűrésen belül, meghaladja a WHO-ajánlás 5 százalékot - de a maximális határként megszabott 12 százalékot is -, 15 százalék felett van hazánkban - hívta fel a figyelmet az Euronews.



