Kétszáz magyar orvost küldenek Szlovákiába - Szíjjártó köszönetet kapott
200 egészségügyi dolgozóval segíti a hétvégi szlovákiai országos tesztelési programot Magyarország. Minderről Ivan Korèok szlovák kül- és EU-ügyekért felelős miniszter számolt be a Twitteren. Korèok arról írt, hogy bár ők csak 50 embert kértek, a magyarok 200-at küldenek, amit nagyon köszön Szijjártó Péternek - írja a 444-hu.




