BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

tenger

01.
31.
19:17

A koronavírus járványa csak felszínre hoz egy gazdasági válságot

A koronavírus-járvány már nemcsak a részvény-, de az árupiacokat is kikezdte. A befektetői pánik mögött egy gyors felfutású gazdasági krízis látszódhat, ha pedig a kitörés kezelése nem várt akadályokba ütközik, sokk jöhet. Egyes szakértők jóval nyugodtabbak: az ipari fémek ára már irreálisan alacsony, hamar jöhet egy kisebb drágulás, ami a valós szintre lökheti az eszközöket.

Szerző(k):
Szabó Dániel