Mindenkit felspanolt a Mol és az OTP
Egészen jó volt a hangulat a Budapesti Értéktőzsdén, még az európai tőkepiacokat is felülteljesítette.
Mindenkit felspanolt a Mol és az OTP
Egészen jó volt a hangulat a Budapesti Értéktőzsdén, még az európai tőkepiacokat is felülteljesítette.
Vegyesen teljesített a tőzsde
A magyar tőzsde fontosabb részvényei vegyesen teljesítettek: a Mol és Richter árfolyama csökkent, míg az OTP-é és a Magyar Telekomé emelkedett.
Nem számít napsütésre ma a budapesti piac sem
Már tegnap sem tudott kiemelkedő eredményt felmutatni a Budapesti Értéktőzsde, a szakértő szerint, várhatóan a negatív irány marad mára is.
A Mol bejelentése letörte a BUX teljesítményét
Alulteljesített a BUX európai összevetésben.
Majdnem másfél százalékot zuhant az OTP
Az amerikai jegybank kamatdöntésére várva a régióval együtt lefelé mozgott a Budapesti Értéktőzsde.