Mindenkit magával rántott a MOL
Erősödött a Mol, új csúcson az OTP, minden részvény jó napot zárt ma.
Mindenkit magával rántott a MOL
Erősödött a Mol, új csúcson az OTP, minden részvény jó napot zárt ma.
Kedvetlen napot zárt a tőzsde, az OTP állta csak a sarat
Bizonytalan piaci hangulatban mínuszban zárt a BUX. Csak az OTP tudta tartani a frontot.
Jó nap elé néz a részvénypiac
A szakértő szerint a nemzetközi befektetői hangulat pozitív, a BUX index a 103 ezer pontos szint közelében mozog, így ma jó napot is zárhat.
Órákra leáll a Telekom a következő napokban
A hálózat korszerűsítése miatt október 2-án és 3-án több településen is várhatóan órákig szünetel a Telekom otthoni internet, TV és telefon szolgáltatása.
Jó hatással volt a forintpiac a tőzsdére
A Richter kivételével jelentős erősödéssel fejezték be a mai kereskedést az előző napi záráshoz képest a vezető részvények.