A németek büntetni kezdték a Waze és társai használatát
Németországban február közepétől illegális a traffipaxokat aktívan előrejelző okostelefonos alkalmazások használata - írja a hvg.hu.
A németek büntetni kezdték a Waze és társai használatát
Németországban február közepétől illegális a traffipaxokat aktívan előrejelző okostelefonos alkalmazások használata - írja a hvg.hu.
Koronavírus: innen kérhet tanácsot telefonon - ingyen
Ingyenesen hívható zöldszámokat hozott létre a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) a koronavírussal kapcsolatos lakossági megkeresések gyors és szakszerű megválaszolására, a lakossági információs vonalak hétfő reggel 8 órától elérhetőek.
Egységes mobiltöltők: megvan az első határidő
Az Európai Parlament (EP) felszólította az Európai Bizottságot (EB), hogy 2020 júliusáig készítse elő azt a szabályozást, amely lehetővé teszi, hogy csak egységes töltőkkel lehessen forgalomba hozni mobiltelefonokat az EU-ban.
Börtönben ülve is sikeresen telefonbetyárkodott egy csaló
Börtönből telefonon hívogatott embereket egy férfi, aki egy távközlési cég munkatársának adta ki magát és nyeremény reményében több mint egymillió forintot csalt ki áldozataitól.
Súlyos vagyonok mennek az applikációkra
2019-ben globálisan 120 milliárd dollárt költöttek el fizetős mobilalkalmazásokra az emberek - írta a Világgazdaság csütörtökön a mobilos statisztikákkal foglalkozó App Annie legújabb jelentésére hivatkozva.