Kezdik elfelejteni régi szokásukat a magyarok
Míg az év folyamán egyre nagyobb adatigényű tevékenységeket végeztünk az online térben, a karácsonyi ünnepek alatt visszafogtuk az eszközhasználatot - derül ki a Telekom közleményéből.
Kezdik elfelejteni régi szokásukat a magyarok
Míg az év folyamán egyre nagyobb adatigényű tevékenységeket végeztünk az online térben, a karácsonyi ünnepek alatt visszafogtuk az eszközhasználatot - derül ki a Telekom közleményéből.
Meghosszabítják az EU egyik legnépszerűbb döntését
Az Európai Unió területén a következő tíz évben sem kell roamingdíjat fizetniük azoknak, akik a mobiltelefonjukat használják külföldön, legalábbis, ha nem töltenek több mint három hónapot hazájukon kívül.
Közzétették a részleteket a 20 ezer forintos mobilcsere-támogatásról
Kiderültek annak az ötmilliárdos keretösszegű készülékcsere-programnak a részletei, melynek célja, hogy a lakosságnál lévő, kizárólag 2G/3G-képes mobilkészülékek közül minél többet modernebb típusra cseréljenek a mobilszolgáltatók előfizetői - írja a HWSW.
Külföldre indulnak a magyar mobiltokok
Kaposvárra helyezte át a telefontokok gyártását az elmúlt évben látványos növekedést elérő Mobilredfox (Mobilfox) Kft., a 1,5 milliárdos beruházás keretében létrejött új gyárban óránként akár ezer tokot is képesek készíteni, ami korábban a teljes napi kapacitás volt.
December 5-től gond lehet az 5G-s telefonokkal
Az amerikai szövetségi repülési hivatal (FAA) figyelmeztetést adott ki a repülőgépgyártónak, a repülőgépek üzemeltetőinek és a pilótáknak, hogy intézkedésekre lehet szükség az 5G technológia miatt, mivel fennáll az interferencia veszélye a repülőgépek elektronikájával, ha a tervek szerint december elejétől egy új frekvenciát kezdenek el használni az Egyesült Államokban - írja a Portfolio.