BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

tárgyalás

07.
23.
15:52

Az 5G-ról is tárgyalt Orbán Viktor a Vodafone vezérével (frissírve)

Magyarország digitális fejlődéséről, valamint az ipar és a fogyasztók által egyaránt várt újgenerációs mobilszolgáltatás, az 5G hálózat bevezetéséről is tárgyalt hétfőn Orbán Viktor miniszterelnök Vittorio Colaóval, a Vodafone Csoport vezérigazgatójával - tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóirodát vezető helyettes államtitkár.

Szerző(k):
Domokos Erika