Kizöldült Európa
Pluszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék csütörtökön. A tengerentúlon vegyes volt a kép.
Kizöldült Európa
Pluszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék csütörtökön. A tengerentúlon vegyes volt a kép.
Lefelé fordult Nyugat-Európa
Gyenge kezdés után vegyesen, többségében veszteséges indexekkel fejezték be a keddi kereskedést a főbb európai értékpapírpiacok.
Bevörösödött Európa
Mínuszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék irányadó indexei csütörtökön - írja az MTI.
Felemás napja volt Európának
Vegyes kezdés után vegyes indexekkel fejezték be a pénteki kereskedést a főbb európai tőzsdeindexek - írja az MTI.
Kiderült, ez Európa nagy baja
Jóval több pénzt osztanak vissza az amerikai cégek részvényeseiknek európai társaiknál. Így nem meglepő, ha jobb volt a múltban amerikai részvényeket vásárolni, mint európaiakat. Nincs is arra utaló jel, hogy ez változna, még akkor sem, ha az európai cégek nyeresége meglódult.