Jócskán mellé lehetett nyúlni ebben az évben
Kevés dologgal lehetett idén eddig igazán veszíteni az európai részvénypiacon, a túlárazott kibocsátásokon való vásárlás azonban könnyen ilyen befektetéssé válhatott.
Jócskán mellé lehetett nyúlni ebben az évben
Kevés dologgal lehetett idén eddig igazán veszíteni az európai részvénypiacon, a túlárazott kibocsátásokon való vásárlás azonban könnyen ilyen befektetéssé válhatott.
Helyben járt a kontinentális tőzsde, de az olaj ára rendületlenül esik tovább
Leheletnyi gyengüléssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék, de a Brent olaj ára a nap végére megközelítette a 75 dolláros árat - írta meg az MTI.
Jövőre rekordig repülhet Európa
A Reuters 23 alapkezelő, stratéga és bróker körében végzett felmérése szerint a világjárvánnyal kapcsolatos bizonytalanság nem rontotta az európai részvények kilátásait, amelyek 2022-ben rekordmagasságba érhetnek fel, amit a vállalati nyereségek fellendülése is elősegít.
Lecsapott az újabb mutáns, máris beleremegett a világ
Heves eladási hullám indult meg a világ pénz- és tőkepiacain péntek délelőtt, miután a WHO rendkívüli ülést hívott össze a nemrég felfedezett új koronavírus mutáció miatt. Sokan már a kilábalás összeomlásától kezdtek el tartani, s menekülés indult a kockázatos eszközökből.
Tétován indulhatnak a tőzsdék, de legalább az olaj elindulhat lefelé
Egyértelmű irány nélkül kezdhetnek az európai börzék, a Brent ára viszont bekerült 80 dollár alá - írta meg az MTI.