Budapesttel ellentétben Nyugat-Európában volt vigalom a tőzsdéken
Jórészt emelkedéssel zárták a hetet a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek, dacára az erős inflációt övező aggodalmaknak - adta hírül az MTI.
Budapesttel ellentétben Nyugat-Európában volt vigalom a tőzsdéken
Jórészt emelkedéssel zárták a hetet a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek, dacára az erős inflációt övező aggodalmaknak - adta hírül az MTI.
Harmatos a kezdés az európai tőzsdéken, de továbbra is csökken az olaj ára
Indexcsökkenéssel indult a kereskedés szerdán a főbb európai értékpapírpiacokon - adta hírül az MTI.
Kétheti mélypontra csúszott a Brent ára, jobban is zárhattak volna az európai tőzsdék
Vegyes, többnyire pozitív zárás volt az európai tőzsdéken - írta meg az MTI.
Továbbra is nőtt az olaj ára, de a tőzsdék zöme is felfelé poroszkált
Jórészt emelkedéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék, a nap nyertesei a közműszolgáltatók és az iparvállalatok voltak. No meg az olaj - írta meg az MTI.
Milánó és Madrid kivételével erősödéssel zárt Nyugat-Európa
Gyenge kezdés után vegyesen, többségében nyereséggel fejezték be a szerdai kereskedést a főbb európai értékpapírpiacok.