BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

Románia

06.
08.
22:25

Engedély nélkül repült Debrecenből egy kisgép, befogták az amerikai vadászgépek

Egy Magyarországról engedély nélkül felszállt, azonosítatlan kisrepülőgép haladt át szerda este Románia légterének nyugati részén, elfogására az amerikai légierő két vadászgépét riasztották - közölte az MTI romániai tudósítója szerint a román védelmi minisztérium. A gép átjutott Bulgáriába. A magyar minisztérium később azt közölte, a magyar Gripenek egy litván jelzésű kisgépet kísértek.

Szerző(k):
Domokos Erika