Romániában is megfékezik az üzemanyagok árának emelkedését, de még nem tudják, miként
Romániában júliustól legalább három hónapos időszakra az állami költségvetésből fogják kompenzálni az üzemanyag fogyasztói árának emelkedését, az erről szóló intézkedéseket a kormány csütörtöki ülése után részletezik - jelentette be a kormánykoalíció két pártelnöke, Nicolae Ciuca liberális miniszterelnök és Marcel Ciuca szociáldemokrata házelnök.




