Kár volt előre temetni a Richtert
Az elemzői várakozásoknál jóval nagyobb nyereséget ért el a Richter gyógyszergyár, főleg sikeres kutatásai után kapott egyszeri kifizetéseknek köszönhetően. A részvény tegnapi mélyrepülése tévedésnek tűnik.
Kár volt előre temetni a Richtert
Az elemzői várakozásoknál jóval nagyobb nyereséget ért el a Richter gyógyszergyár, főleg sikeres kutatásai után kapott egyszeri kifizetéseknek köszönhetően. A részvény tegnapi mélyrepülése tévedésnek tűnik.
Rohamtempóban közeledünk a mélypont felé
Az április végi pozitív korrekció gyorsan kifulladt, és ismét csökkenő pályán mozog a hazai piac. Rohamtempóban közeledik a legutóbbi mélypontja felé a BUX index, melyet hamarosan el is érhet, ha nem érkezik időben nagyobb vételi erő a piacra.
A Mol lehet a legjobb - mi várható az OTP-től?
A héten elindul a magyar gyorsjelentési szezon is. A vezető cégek közül a legjobb számokat a Mol produkálhatja, a magas olajár mellett ugyanis már a finomítói árrések is jobbak lettek.
Nap végére kifogyott a szufla a BÉT-en
A keddi és szerdai szárnyalás után a nyitást követően még tett egy kósza kísérletet a további emelkedésre a BÉT irányadó indexe, ám a kereskedés közepi oldalazás után kissé korrigált a BÉT irányadó indexe.
Kétszáz forinttal kevessebbet fizet a Richter
A 30,5 százalékos állami tulajdoni hányadnak köszönhetően már első nekifutásra határozatképes volt a Richter tegnap délutáni éves rendes közgyűlése.