Februárban a piacinál is 30 százalékkal többe került az orosz gáz a magyaroknak
Februárban is szinte pontosan a két hónappal korábbi tőzsdei, amúgy rekordszintű árat fizette a magyar állam az orosz gázért - számolta ki a KSH friss külkeradataiból a Népszava.




