Nagyon kaszálhatott a magyar tőzsdén, akinek ilyen papírjai voltak
Növekvő forgalomban emelkedett a héten a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe, a BUX minden idők legmagasabb záróértékén, 58 020,37 ponton zárt pénteken. A Telekom egyenesen szárnyalt, méghozzá egy igen jó hírnek köszönhetően.




