Feltámadás jöhet év végéig Európában, de ez az év így is pocsék lesz
A nagy befektetési bankok elemzői sorra vagdossák év végi céláraikat a vezető európai részvényindexekre, azonban még a pesszimista előrejelzések alapján is emelkedést várnak a második félévre. A legpesszimistábbak szerint 2008 óta nem látott pocsék évet zárhatnak az európai részvények.



