Reménykedik a budapesti börze az enyhe emelkedésben
Enyhe emelkedéssel nyithat a Budapesti Értéktőzsde (BÉT), ráférne az erősödés az OTP-re a Richterre és más bluechipekre is - írta meg szakértőre hivatkozva az MTI.
Reménykedik a budapesti börze az enyhe emelkedésben
Enyhe emelkedéssel nyithat a Budapesti Értéktőzsde (BÉT), ráférne az erősödés az OTP-re a Richterre és más bluechipekre is - írta meg szakértőre hivatkozva az MTI.
Régi ellensége készül lecsapni Muskra
Egy ismert hedge fund is beszállt a Twitterbe, arra spekulálva, hogy a bíróság majd annak megvételére kötelezi Elon Muskot. Az alap vezetője szerint 50 százalék az esély arra, hogy bejön a tippjük és akkor nagyot lehet nyerni az üzleten.
Gyengüléssel nyitottak a nyugat-európai piacok
Gyengüléssel nyitottak a főbb nyugat-európai részvénypiacok szerdán. A londoni FTSE-100 0,24 százalékos, a frankfurti DAX 0,21 százalékos eséssel indult, a párizsi CAC40 minimális, 0,02 százalékos csökkenéssel kezdett.
Ezekben a percekben dőlhet el, hogy lesz-e őszi összeomlás
Nagyon fontos technikai szintre érkezett az összes fontos amerikai részvényindex. Most el is dőlhet, hogy véget ért-e a nagy 2022-es medvepiac, vagy további nagy esések, esetleg tőzsdei pánik jön ősszel.
Csak a Mol volt képtelen erősödni
Emelkedő forgalom mellett nőtt a héten a Budapesti Értéktőzsde indexe, a BUX - írta meg heti tőzsdei összefoglalójában az MTI.