Újabb, százmilliós állami reklámtender indult
Az MFB Zrt. jövőre nettó 400 millió forintot költene banki termékeinek kommunikációjára.
Újabb, százmilliós állami reklámtender indult
Az MFB Zrt. jövőre nettó 400 millió forintot költene banki termékeinek kommunikációjára.
Büntetés a köztévéknek - ordított a reklám
A reklámtarifákhoz képest jelképes összegű bírságot kapott az m1, az m2 és a Duna Tv, a TV2 figyelmeztetéssel megúszta.
A verseny csak látszat? - sorra nyeri a tendereket a volt Fidesz-pártigazgató cége
Nyilvános meghirdetés nélküli, meghívásos közbeszerzéseken nyert el a közelmúltban megbízásokat a Fidesz egykori pártigazgatója, Várhegyi Attila médiaügynöksége. Az eljárásokon gyakran Áder János egykori kabinetfőnökének cége a versenytársa.
A kormány újabb külföldi ügynökségekkel építi az országimázst
Három újabb külföldi vállalattal bővíti stratégiai együttműködését a kormány \"Magyarország külföldön történő hiteles és pozitív megjelenése érdekében\" - közölte a Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium (KIM) az MTI-vel. Az ügynökségek Franciaországban, Németországban, Ausztriában és az Egyesült Államokban segítik hazánkat vonzóvá tenni - idén 284 millió forintért.
A csapból is Pepsi folyik
Nagy offenzívába kezdett a Pepsi: az első negyedévben 25 százalékkal többet költött reklámra, mint egy évvel korábban.