Baj van a reklámokkal
A Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság vizsgálata szerint a gazdasági reklámok még mindig tartalmaznak jogsértést.
Baj van a reklámokkal
A Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság vizsgálata szerint a gazdasági reklámok még mindig tartalmaznak jogsértést.
Élelmiszerbotrány közeleg - súlyos árat fizethet a kormány az új tervéért
A kormány az egészségügyi tárca közreműködésével szeretné eltüntetni a mesterséges transzzsírokat az élelmiszergyártásból. Ennek részeként kampányt is indítanának, amely azonban nem egyes termékköröket, hanem márkákat is tönkre tehet, jelentős kárt okozna a gyártónak és a fogyasztás csökkenésével az államnak is.
A pártoknak fájhat a kereskedelmi tévék elvesztése
A kereskedelmi televíziókat kevésbé, a pártokat viszont érzékenyebben érintheti, ha nem kampányolhatnak a népszerű csatornákon.
Tabut döntött a Louis Vuitton
A luxusmárkákkal reklámfilmekben eddig jobbára csak parfüm, (nap)szemüveg, esetleg más kiegészítő \"formájában\" találkozhattunk.
A Calgon miatt bírságolt a GVH
A Reckitt Benckiser Kft. a fogyasztók megtévesztésére alkalmas magatartást tanúsított, amikor a Calgon vízlágyító termékének a népszerűsítése során valótlan állításokat tett az ecet hatására vonatkozóan. A vállalkozásra ezért a Gazdasági Versenyhivatal (GVH) 15 millió forint bírságot szabott ki.