Ordító reklámok miatt indít eljárásokat a Médiatanács
A Médiatanács szerdai ülésén döntött arról, hogy hatósági eljárásokat indít öt tévécsatorna reklámhangerőt kezelő gyakorlata miatt. Az ülésen tárgyalt, októberre vonatkozó vizsgálat szerint a Duna Tv, az M1, az M2, az RTL Klub és a Tv2 egyaránt megsértette a reklámhangerőre vonatkozó előírásokat.




