Harcot indít az árverseny ellen az orvosi kamara
Az orvoskar harcot hirdet a tisztességtelen, félrevezető, a betegek biztonságát veszélyeztető reklámozás, orvosi hirdetés ellen, ezért szigorúbb etikai és törvényi szabályozást szorgalmazva a szaktárca vezetőjéhez, az országgyűlés egészségügyi bizottságának elnökéhez, valamint a Gazdasági Versenyhivatal elnökéhez fordultak - közölte ma sajtótájékoztatón Éger István, a Magyar Orvosi Kamara (MOK) elnöke.




