Kukába a világvégével, sokkal jobb lehet az ősz és a tél, mint gondolnánk
Miközben a befektetők a további Fed-kamatemelésekkel, az inflációtól való félelemmel vannak elfoglalva, az amerikai részvénypiac erős jelzést adott arra, hogy a legrosszabb már mögöttünk van. Úgy néz ki, új bikapiac van születőben.




