BUX 139138.00 -0,12 %
OTP 45310 0,02 %
header

recesszió

08.
17.
19:00

Jöhet az ársapka, vagy válságba borul egész Európa

Nem hisznek abban a Bank of America elemzői, hogy véget ért volna a januárban elindult medvepiac az amerikai tőzsdéken. Azonban az általuk készített alapkezelői felmérés eredményeit látva úgy vélik, még mindig túl pesszimista mindenki ahhoz, hogy alábbhagyjon a másfél hónapja elindult emelkedés. Az európai energetikai válság legvalószínűbb következménye egy energia-ársapka lehet.

Szerző(k):
Lovas-Romváry András