Az energiaforradalom küszöbére lökik a hazai rendszert a napelemek
A március 15-i jó idő - egész nap felhőtlen ég, napsütés, tiszta levegő - rekordszintű termelést hozott a hazai napelemipar számára. Az áramhálózatba feltöltött mennyiség már látható mértékben összevethető a paksi erőmű termelésével - és a "forradalmi hangulat" nem csak a napelemrétek, de a háztáji erőművek szintjén is megjelent.


