Koronavírus: el kellene kezdeni a gyerekeket is oltani
Ugrásszerűen nőtt a gyerekek koronavírusos megbetegedésének száma az előző, december-januári járványhullám csúcsához képest. Szeptember-októberben is relatíve sok volt a pozitivitás, de köztük elhanyagolható volt a kórházban kezeltek száma, jelenleg, a harmadik hullámban viszont egyre többen kerülnek kórházba - mondta Póta György gyermekorvos az ATV Start című műsorban.




