BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

óvoda

03.
24.
20:29

Koronavírus: el kellene kezdeni a gyerekeket is oltani

Ugrásszerűen nőtt a gyerekek koronavírusos megbetegedésének száma az előző, december-januári járványhullám csúcsához képest. Szeptember-októberben is relatíve sok volt a pozitivitás, de köztük elhanyagolható volt a kórházban kezeltek száma, jelenleg, a harmadik hullámban viszont egyre többen kerülnek kórházba - mondta Póta György gyermekorvos az ATV Start című műsorban.

Szerző(k):
Domokos Erika