Nagy dobás készül Budapesten
Az első negyedév végén már kifulladni látszott az elmúlt években tapasztalt lendület a Budapesti Értéktőzsdén, de a negyedéves jelentések változtathatnak a helyzeten.
Nagy dobás készül Budapesten
Az első negyedév végén már kifulladni látszott az elmúlt években tapasztalt lendület a Budapesti Értéktőzsdén, de a negyedéves jelentések változtathatnak a helyzeten.
Nagyot ugorhat az OTP
Jelentős javulást várnak az OTP első negyedéves számaiban az elemzők.
Gyengüléssel nyitott Budapest
Szerdán 0,09 százalékos gyengüléssel nyitott a Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX. A kereskedés várható irányát eltérően ítélik meg az MTI-nek nyilatkozó piaci szakértők.
Vegyesen alakult a hét a Budapesten
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 32 956,30 ponton zárt pénteken, az előző hetinél 1,28 ponttal magasabban, gyakorlatilag az előző heti értékkel megegyezően. A részvénypiac forgalma 46,28 milliárd forint volt az előző heti 48,57 milliárd forint után, a vezető részvények vegyesen mozogtak a héten, kedden a Richter új történelmi rekordot, szerdán a Mol-árfolyama éves csúcsot ért el.
Bánatos volt a hangulat Budapesten
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 0,72 százalékos csökkenéssel, 32 959,62 ponton zárt csütörtökön. A részvénypiac forgalma 8,7 milliárd forint volt, a vezető részvények a Mol kivételével gyengültek az előző napi záráshoz képest.