Gyengélkedik Budapest
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a mínusz 18,74 pontos nyitás után mérséklődött kedden kora délutánig.
Gyengélkedik Budapest
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a mínusz 18,74 pontos nyitás után mérséklődött kedden kora délutánig.
Az OTP húzta fel Budapestet
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 1,17 százalékos emelkedéssel, 35 298,14 ponton zárt szerdán. A részvénypiac forgalma 14,9 milliárd forint volt, a vezető részvények ára vegyesen változott az előző napi záráshoz képest - írta az MTI.
A Richter és a Mol mentette meg a napot
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 0,21 százalékos emelkedéssel, 35 205,42 ponton zárt pénteken. A részvénypiac forgalma 9,6 milliárd forint volt, a vezető részvények az OTP kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest - írta az MTI.
Ennél is sokkal többet érhet az OTP
A JPMorgan elemzői jelentősen megemelték OTP részvényekre vonatkozó célárfolyamukat, 12 000 forintra. Ennél magasabbat csak 2007-ben láttunk.
Ez vár ma Budapestre
Enyhe csökkenéssel, iránykereséssel kezdődhet a kereskedés kedden a Budapesti Értéktőzsdén (BÉT) az MTI-nek nyilatkozó piaci szakértők szerint.