A Magyar Telekomot másolja a Deutsche Telekom
A Magyar Telekom tegnapi bejelentéséhez hasonlóval örvendeztette meg anyavállalata, a Deutsche Telekom is részvényeseit. A német cég növelné osztalékát.
A Magyar Telekomot másolja a Deutsche Telekom
A Magyar Telekom tegnapi bejelentéséhez hasonlóval örvendeztette meg anyavállalata, a Deutsche Telekom is részvényeseit. A német cég növelné osztalékát.
Itt a bejelentés: osztalékot fizet a Telekom (bővített)
Idén nem, de a 2015-ös üzleti év után - azaz jövőre - már 15 forint osztalékot fizethet a Magyar Telekom.
Változatlan éves osztalékot fizet az OMV alacsonyabb nyereség után
Alacsonyabb forgalom és nyereség ellenére sem csökkenti tavalyi eredménye után fizetett osztalékát az OMV - derül ki az osztrák olaj- és gázipari konszern éves eredmény beszámolójából.
Richter: folytatódik a szenvedés
A Richter a tőzsdei bevezetése óta először volt veszteséges az utolsó negyedévben, de a realizált tételek alapján pluszban zárt volna - mondta Bogsch Erik, a Richter Gedeon Nyrt. vezérigazgatója, aki idén is forgalomcsökkenésre számít.
MET-csoport: csak 7 százalék jött az MVM-től
Az MVM-csoporttal kötött szerződések összértéke a MET-csoport árbevételének mindössze 7 százalékát, profitjának pedig még kisebb részét teszi ki - közölte a MET cégcsoport pénteken az MTI-vel, hangsúlyozva: valótlanok azok az állítások, amelyek szerint az MVM károsultja, a MET pedig rendkívül nagy haszonélvezője volt a tranzakcióknak.