Mol-INA: megszólalt a horvát miniszterelnök
Szeretne közelebbről megismerkedni a Mol osztalékfizetési javaslatával a horvát miniszterelnök, Zoran Milanovic, hangsúlyozva, hogy bízik a vitás kérdések tárgyalásos rendezésében.
Mol-INA: megszólalt a horvát miniszterelnök
Szeretne közelebbről megismerkedni a Mol osztalékfizetési javaslatával a horvát miniszterelnök, Zoran Milanovic, hangsúlyozva, hogy bízik a vitás kérdések tárgyalásos rendezésében.
Negyedmilliárd euró osztalékot venne ki a Mol az INA-ból (frissített)
Rendkívüli INA-közgyűlést hív össze a Mol Nyrt., amely realizálná a korábbi befektetések eredményét, miután Zágráb kutatási engedélyeket vont vissza. A horvát kormány meglepődött.
Megvan az internetadó első áldozata
Mélyrepülésbe kezdtek a Magyar Telekom részvényei a Budapesti Értéktőzsdén az internetadó tervének hírére.
Nagyot esik a Magyar Telekom - ez lehet az ok
Közel 3,5 százalékos mínuszban is állt már ma a Magyar Telekom árfolyama, az egyik lehetséges magyarázat az lehet, hogy egy tegnapi háttérbeszélgetésen félreérthették a pénzügyi vezető szavait - írja a portfolio.hu.
Pénzeső hullott a hívőkre
Jól jártak azok, akik hittek az amerikai részvényekben, a cégek ugyanis elképesztő ütemben növelték idén a kifizetett osztalék nagyságát - írja összefoglalójában a Financial Times.