A Gazprom fizet, mint a katonatiszt
A Gazprom orosz gáz- és olajipari cég a tavalyi gyenge teljesítmény ellenére a tavalyi szinten tartja az osztalék összegét.
A Gazprom fizet, mint a katonatiszt
A Gazprom orosz gáz- és olajipari cég a tavalyi gyenge teljesítmény ellenére a tavalyi szinten tartja az osztalék összegét.
Osztalékot fizet a Norbi
A Norbi Update bejelentette, hogy részvényenként bruttó 30 forintos osztalékot fog kifizetni, ami összesen 156 millió forintos osztalék-kifizetést jelent. A kifizetés jelentős része a Schobert-családot gazdagítja majd, ugyanis 88 százalékos részesedéssel bírnak a vállalatban - írja a Portfolio.hu.
Milliárdokat kaszált a felcsúti polgármester
Mészáros Lőrinc felcsúti polgármester 4,4 milliárd forint osztalékot vett ki a cégéből 2010 óta, és ennek döntő részéhez az elmúlt két évben jutott hozzá.
Itt a váratlan bejelentés az IBM-től
A Dow index egyik legjobban teljesítő részvénye ma az IBM, miután a társaság osztalékemelést jelentett be: 18 százalékkal emeli meg negyedéves osztalékát.
Harminchárom forint a Richter osztaléka
A Richter Gedeon Nyrt. részvényesei óriási többséggel fogadták el az igazgatóság előterjesztését. Így a tavaly a korábbiakhoz képest gyenge évet zárt gyógyszergyár részvényenként 33 forintot fizet a tavalyi éve után.