Az MTelekom 7,8 milliárdot kap MakTel-től
A Magyar Telekom bruttó 7,78 milliárd forint osztalékot kap macedón leányvállalatától, a Makedonski Telekomtól (MakTel) - közölte a Telekom pénteken a Budapesti Értéktőzsde honlapján.
Az MTelekom 7,8 milliárdot kap MakTel-től
A Magyar Telekom bruttó 7,78 milliárd forint osztalékot kap macedón leányvállalatától, a Makedonski Telekomtól (MakTel) - közölte a Telekom pénteken a Budapesti Értéktőzsde honlapján.
Ezt is megveri a magyar állampapír
Hiába bőkezűek a magyar tőzsdei cégek részvényeseikkel, az osztalékhozamok alapján a magyar részvénypiac nem tűnik kedvezőbb befektetési célpontnak a németnél, vagy az amerikainál.
Nem javasol osztalékot a Rába igazgatósága
A Rába Nyrt. igazgatósága nem javasolja osztalék kifizetését a társaság április 17-ére meghirdetett éves közgyűlésének - közölte a cég a Budapesti Értéktőzsde honlapján.
Nem fizet osztalékot a TVK
A Tiszai Vegyi Kombinát (TVK) Nyrt. igazgatósága azt javasolja a közgyűlésnek, hogy a társaság 2013-ra ne fizessen osztalékot, a nyereséget sorolják át az eredménytartalékba - derül ki a TVK BÉT honlapján hétfőn közzétett közgyűlési előterjesztéseiből.
Richter: 57 forint lehet az osztalék
Tavaly még 66 százalék volt az osztalék a névértékre vetítve, ez idén 57 százalék lehet.