Nem a költségek miatt maradna el az orvossztrájk
Remélhetően mégsem lesz sztrájk az egészségügyben, legalábbis a Magyar Orvosi Kamara elnöke optimistán nyilatkozott a NAPI Gazdaságnak. Leszögezte, ha sztrájkra kerülne sor, az a lakosság, a betegek érdekeit semmiképpen nem sérthetné. A sztrájk anyagi terhei viszont várhatóan nem egyenlően oszlanának meg az orvostársadalomban.
