Több mint 200 egészségügyi dolgozó bukott le hálapénzzel
A három éve szigorított Btk. ad lehetőséget a tesztelésre és a büntetésre.
Több mint 200 egészségügyi dolgozó bukott le hálapénzzel
A három éve szigorított Btk. ad lehetőséget a tesztelésre és a büntetésre.
A cégek többsége kávéra is többet költ, mint vállalati egészségügyre
Újra Kóka János, a Doktor24 felügyelőbizottságnak elnöke és Lancz Róbert, az igazgatóság elnöke birtokolják a magánegészségügyi szolgáltató részvényeinek 100 százalékát. A lapunknak adott páros interjúban beszéltek a várólista csökkentő programjukról, és arról is, hogy munkahelykereséskor a munkavállalók számára egyre fontosabb az egészségbiztosítás.
Egyre jobban terjed a veszélyes vírus
Egyre több szamárköhögéses beteget detektál a járványügyi hatóság, a heti adatközlése szerint 76 gyanús esetről tudnak. Korábbi években ugyanebben az időszakban nulla és 15 közötti megbetegedést regisztráltak.
Visszavásárolták a Doktor24-et
Kóka János és Lancz Róbert kivásárolták a pénzügyi befektetőket. A magánegészségügyi cégcsoport további fejlesztésekkel és felvásárlásokkal akarja növelni a piaci részesedését.
A Kórházszövetség szerint a blokkolóórás úton nem szabad tovább menni
Az orvosi munka nagyon sokrétű, értelmiségi munka, amiben nem csak az orvosoknak, de a szakdolgozóknak is egy bizonyos fokú szabadságra van szükségük, mondta lapunknak Velkey György János, a Magyar Kórházszövetség elnöke a héten elfogadott egészségügyi salátatörvény passzusaira reagálva.