Hszi Csin-ping, Ferenc pápa és Orbán Viktor mellett a szaúdi koronaherceg is elhozná a békét
Mohammed bin Szalmánt eddig nem igazán békeközvetítőként ismertük meg a nemzetközi diplomáciában. A hétvégén viszont minden szem Szaúd-Arábiára szegeződik. A koronaherceg közel 40 ország képviselőit fogadja a Vörös-tenger partján fekvő Dzsidda városában, hogy az orosz-ukrán háború lehetséges lezárásáról tárgyaljanak.




