Törvény nélkül is fizetik a gázközművagyont
A kamatokkal 65 milliárd forintra duzzadt gázközművagyon-juttatásból március végére 12 milliárd forintot előlegként megkapnak az önkormányzatok, holott erről csak júniusban dönt a parlament. A települések költségvetésből származó bevételei reálértéken nőnek a következő két évben, a saját bevételek azonban a kifogyó vagyon miatt ennél szerényebb mértékben emelkedhetnek.
