Nem enged az újbudai önkormányzat: egyelőre marad a Városközpont épülete
Az épületegyüttes értékesítésére tavaly pályázatot hirdettek, ám ezt azóta eredménytelennek nyilvánították. A mostani moratórium a polgármester szerint közérdeket szolgál, célja a visszafordíthatatlan változások megelőzése.




