Csak fideszes kerületek kaptak pénzt a kormánytól
A kormány koronavírus-világjárvány nemzetgazdaságot érintő hatásának enyhítése érdekében megvizsgálta a fővárosi kerületi önkormányzatok támogatásának lehetőségét - derül ki a friss Magyar Közlönyben.




