Tárgyalásokat kezd a Mollal a horvát kormány
A horvát kormány tárgyalásokat kezdeményez a horvát INA olaj- és gázipari vállalat főrészvényesével, a magyar Mol Nyrt.-vel. A Mol az MTI-nek úgy reagált, hogy minden kezdeményezést üdvözöl, amely közelebb visz a megoldáshoz.




