BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

olaf_scholz

12.
11.
19:20

Hupikék törpike állt Németország élére

Olaf Scholzot, Németország új kancellárját korábban, az előző kormány egyik belső vitájában egyik kollégája egy hupikék törpikéhez hasonlította. Mivel van humora, nem kérte ki magának a minősítést, hanem megpróbált előnyt kovácsolni belőle. Ezzel ugyan magára ragasztotta a jelzőt, ám ez nem jelenti azt, hogy a törpcsapatot, akik élén Németország élére áll, le kellene becsülni.

Szerző(k):
Komócsin Sándor