Kifacsarná a felhasználókat az Apple
Az Apple arra törekszik, hogy több előfizetéses applikációt gyártsanak az App Store-ba a fejlesztők. Így a felhasználók nem egyszer fizetnének, hanem havonta.
Kifacsarná a felhasználókat az Apple
Az Apple arra törekszik, hogy több előfizetéses applikációt gyártsanak az App Store-ba a fejlesztők. Így a felhasználók nem egyszer fizetnének, hanem havonta.
Telefonlopások: itt egy megoldás a mobilok megtalálására
Havi 23 000 androidos mobilt lopnak el, főleg nyáron tűnnek el a telefonok. A felhasználók leginkább a fotóikat sajnálják, semmint az átlagosan 133 ezer forintos tétel, melybe egy új mobil kerül - derül ki a Kaspersky Lab kutatásából.
Itt az első 5G-s mobil
Ügyes PR-lépés a Motorolától, mert nem olyan egyszerű az új rendszerbe ugrani.
A Huawei már megelőzte az Apple-t
A kínai Huawei mobil távközlési konszern az idei első fél évben tovább növelte forgalmát - tájékoztatta a Huawei Technologies Hungary Kft. az MTI-t.
Kínai cég előzte be az Apple-t
Az idei második negyedévben, a csökkenő forgalmú globális okostelefon piacon a Huawei a második helyre lépett előre, és ezzel megelőzte Apple-t a bostoni Strategy Analytics piackutató vállalat felmérése szerint - írja az MTI.