Nem mobilozhatnak az iskolások Franciaországban
Megszavazta a francia parlament alsóháza azt a törvényjavaslatot, amely megtiltja a mobiltelefonok használatát a közoktatási intézményekben szeptembertől. A táblagépeket és az okosórákat is kisöprik a tantermekből - írta az MTI-re hivatkozva a hvg.hu.




