BUX 139621.70 0,55 %
OTP 45700 0,88 %
header

okostelefon

08.
19.
09:08

"A legnehezebb letiltani volt" - minden negyedik magyar fiatal veszélyben van az interneten

Magyarországon minden negyedik tinédzser lányt zaklattak már az interneten. A hazai fiatalok korán megjelennek az interneten és a közösségi médiában, de sok szempontból felkészületlenek, szüleik ismeretei is hiányosak. Mind a már megtörtént bajokon próbál segíteni, mind a megelőzésre nagy hangsúlyt fordít a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, valamint civilszervezetek is.

Szerző(k):
Szabó Dániel