The Lancet: A magyarok az egészségükkel fizetnek az alulfinanszírozott egészségügyért
Hiába lenne lehetősége a növekvő gazdaság mellett a magyar kormánynak javítani az egészségügyön, nem teszi, a magyarok egészségügyi mutatói pedig katasztrofálisak - idézi a The Lancet cikkét a hvg.hu.




