BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

nukleáris_energia

11.
17.
15:20

Nem csak Magyarország a ludas a titokzatos sugárzásban?

Valószínűleg egy budapesti intézet volt a forrása az Európa több országában mért megemelkedett jódizotópszintnek - közölte csütörtökön a Nemzetközi Atomenergia-ügynökség az Országos Atomenergia Hivatal (OAH) tájékoztatása alapján. A fővárosi Izotóp Intézet Kft. vezetője szerint ugyanakkor az Európa több pontján észlelt radioaktív sugárzás nem származhat kizárólag tőlünk.

Szerző(k):
Economx