Paks: ismét teljes az üzem a 3. blokkban
Ismét százszázalékos teljesítménnyel üzemel a paksi atomerőmű 3. blokkja, amelynél péntek délelőtt egy villamos berendezés meghibásodása miatt védelmi működés lépett fel - adta hírül az MTI.
Paks: ismét teljes az üzem a 3. blokkban
Ismét százszázalékos teljesítménnyel üzemel a paksi atomerőmű 3. blokkja, amelynél péntek délelőtt egy villamos berendezés meghibásodása miatt védelmi működés lépett fel - adta hírül az MTI.
Egymilliós óradíjjal kopasztja meg magát a paksi erőmű
Az atomerőműben megint akadt egy váratlan probléma, megint elhúzódnak annak hibajavítási-helyreállítási munkálatai, és ismét abban a blokkban van gond, ahol tavaly többször is előállt hasonló helyzet.
Atomboommal revolvereznek a lengyelek
Még csak az elképzelések szintjén léteznek a lengyel atomerőművek, de a velük járó környezetvédelmi kockázatok miatt a varsói kormány máris fasírtba került a német és az osztrák vezetéssel. A kérdés az, kell-e nemzetközi hatástanulmányt készíteni a létesítményekkel kapcsolatban vagy sem?
Elkezdődött a visszaszámlálás - bezárják Franciaország legrégebbi atomerőművét
Szombaton megkezdődik a legrégebbi franciaországi atomerőmű fokozatos bezárása a kelet-franciaországi Fessenheimben - írja az MTI.
Cáfolták Orbánt és Ádert: az EU nem támogatja az atomenergiát
A Népszava elővette a miniszterelnök és a köztársasági elnök hasonló érvekre épített atompárti beszédrészletét, és megállapította, hogy azok hivatkozott forrásai nem a mondanivalót támasztják alá.