Rossz hír a Sinopharmmal oltottaknak: tilos a 3. oltás Magyarországon
Szabályt szeg az az orvos, aki harmadik vakcinát ad be azoknak a pácienseknek, akiknek a szervezetében nem termelődik elég ellenanyag a második oltás után sem - ezt a Nemzeti Népegészségügyi Központ közölte az RTL Híradóval. Amennyiben bekerülne egyes vakcinák gyártói alkalmazási előírásába a 3. oltás, akkor aszerint fognak eljárni - tette hozzá az NNK.




