Koronavírus: 400 milliós jutalmat kaptak Müller Cecíliáék
A koronavírus-járvány alatt 440 millió forint értékben kaptak pluszjuttatásokat a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) munkatársai. Az országos tisztifőorvosnak és két helyettesének is 6-6 millió forint körüli összeg jutott, másoknak néhány százezer forint – értesült a Magyar Hang.



