BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

nmhh

11.
29.
17:45

\"Mentőcsomagot\" ajánlott a Klubrádiónak a Médiatanács

Hat hónapos részletfizetési lehetőséget ajánlott az adósságát egyre növelő Klubrádió tulajdonosának a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Médiatanácsa, ám a médium nem élt ezzel. A hatóság csütörtökön azt is közölte az MTI-vel: a rádió a jelentősen csökkentett vidéki frekvenciadíjai ellenére sem egyenlítette ki a debreceni jogosultsága után a tavalyi, utolsó negyedéves díját.

Szerző(k):
MTI