Senki sem érdekelt a frekvenciák visszaadásában
Nem lesz egyszerű a Kúria döntésének végrehajtása, az NMHH árverésén elnyert frekvenciákért a cégek negyvenmilliárd forintot fizettek ki, a visszaállítás meglehetősen költséges lehet.
Senki sem érdekelt a frekvenciák visszaadásában
Nem lesz egyszerű a Kúria döntésének végrehajtása, az NMHH árverésén elnyert frekvenciákért a cégek negyvenmilliárd forintot fizettek ki, a visszaállítás meglehetősen költséges lehet.
Titkos beszerzéseken költi a pénzt a médiahatóság - Pintér és Simicska a céghálóban
A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság újabb, takarítási szerződést kötött a Fonyó Károly érdekeltségében álló B+N Referencia Zrt.-vel és őrzés-védelmi szolgáltatásra Pintér Sándor belügyminiszter volt cégével. A társaságokat a nemzetbiztonsági szempontból kivételes beszerzési eljárás keretében, nem nyilvános ajánlattétellel választották ki.
Ismét demonstráltak a Klubrádióért
A Klubrádió megmaradásáért tartott szimpátiatüntetést vasárnap délután Budapesten, a Batthyány-örökmécsesnél a Hadd Szóljon! Egyesület, a részvevők többek közt tartós frekvenciajogosultságot követeltek.
Három tévécsatornán túl hangos a reklám
Ezúttal három csatornát bírságolt meg a Médiatanács a túl hangos reklámok miatt, a büntetés néhány tízezer forint csak.
Nem emelhetik a távközlési díjakat a nagyok
A Telekom, az Invitel és a UPC legfeljebb az éves infláció mértékével megegyezően emelhetik havi díjaikat, és továbbra is kötelesek előfizetőik számára biztosítani a közvetítő-választás lehetőségét - ez szerepel a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) határozatában.